Stretnutia s občanmi aj v ďalších mestských častiach
20. december 2017
Stretnutia s občanmi sa uskutočnili aj v Starom meste, na Zobore a na Kyneku

Stretnutia s občanmi sa uskutočnili aj v Starom meste, na Zobore a na Kyneku.  V príjemnej atmosfére občanov pozdravili zástupcovia vedenia mesta Nitry i nitrianski mestskí poslanci.

Staré mesto

V CVČ Domino sa uskutočnilo stretnutie s občanmi, na ktorom boli občania informovaní o zrealizovaných investičných akciách. Pozdraviť ich prišli i primátor Nitry Jozef Dvonč, jeho zástupca Ján Vančo a poslanci mestského zastupiteľstva – Lívia Šumichrastová, Ján Gavalovič, Ján Greššo a členovia VMČ 2. Prítomných známymi hitmi potešila i kapela Kašuba Band.  

Kynek

Stretnutie s občanmi sa uskutočnilo aj na Kyneku. Na stretnutí sa zúčastnili poslanec MZ Miroslav Mikulášik, náčelník mestskej polície Erik Duchoň a zástupkyňa prednostu mestského úradu Ivana Buranská.  O investičných akciách nielen na Kyneku, ale aj v meste, občanov informoval poslanec MZ Miroslav Mikulášik s tým, že v pláne je ich pokračovanie aj v roku 2018.   

Zobor

Stretnutie s občanmi sa uskutočnilo i na Zobore. Občanov tejto mestskej časti o zrealizovaných celomestských investičných akciách, ale aj tých, ktoré sa uskutočnili  v mestskej časti Zobor a Dražovce informoval primátor Nitry Jozef Dvonč a poslanci mestského zastupiteľstva za VMČ č. 6 Miloslav Hatala, Pavel Varga a Renáta Kolenčíková. Pripravený bol aj zaujímavý kultúrny program, v ktorom vystúpili žiaci zo ZŠ kráľa Svätopluka. 

(j)


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022