Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní

Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní.

 

V pondelok 25. apríla štartuje dvojtýždňový kolotoč podujatí Nitrianskych univerzitných dní 2022, ktoré každoročne organizuje Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Mesto Nitra a Nitriansky samosprávny kraj.

Čo pre vás organizátori pripravili tento rok? Môžete sa zapojiť do diskusií, súťaží či kvízov a vyhrať zaujímavé ceny. Nahliadnete do zákulisia folklórneho súboru Zobor, objavíte netradičné suroviny v gastronómii, vyskúšate si výrobu čokoládových praliniek či prípravu kávy.

Získate zaujímavé poznatky o umelej inteligencii, autonómnej mobilnej robotike, číselnom spracovaní obrazu, fotovoltaike v energetike a 3D digitalizácii.

Budete sa môcť zúčastniť na skríningových vyšetreniach, vyskúšať si prácu s externým defibrilátorom, pridať sa k darcom krvi či prebrať s odborníkmi svoj jedálniček.

Zistíte ako prebieha výcvik psov, vyskúšate si sokoliarstvo. zapojíte sa do tradičného pikniku v parku, ale aj do spoznávania univerzitného areálu či kvízov s Pasteurovcami.

Čaká na vás splavovanie rieky Nitry, séria kondičných tréningov pod vedením crossfitových trénerov, futbalový zápas, turnaj v plážovom volejbale, ale aj turnaj hráčov League of Legends. 

V rámci prvých spoločných kariérnych dní oboch univerzít sa môžete prihlásiť na zaujímavé workshopy a prednášky.

Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní 2022 a staňte sa ich súčasťou.

Tešíme sa na vás.

Súbory na stiahnutie:

 

Organizačný tím NUD 2022


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022
Sviatky jari
7. apríl 2022