Ôsmy ročník výtvarnej súťaže Rodina bez cigariet
10. október 2019
Súťaž začína prvého novembra, uzávierka prác je 11. januára 2020

Súťaž začína prvého novembra, uzávierka prác je 11. januára 2020.  

 

Zapojiť sa môžu žiaci základných a umeleckých škôl v dvoch  celoslovenských kategóriách – umeleckej a internetovej. Mládež môže kresliť na témy zdravého životného štýlu, či prezentácie negatívneho postoja k fajčeniu a iných návykových látok.

„V tomto ročníku je pripravených opäť veľké množstvo výherných cien – telefóny, powerbanky, USB disky, tričká s potlačou vlastnej práce a mnohé ďalšie,“  láka organizátor súťaže, ktorým je občianske združenie Rodina a Spoločnosť.  

Vecné ceny dostane v každej kategórii prvých desať miest. V umeleckej kategórii ich určí odborná komisia, v internetovej, na stránke www.rodinabezcigariet.sk rozhodne o víťazoch verejnosť. „Presné pravidlá súťaže a bližšie informácie o súťaži si záujemcovia môžu pozrieť na našich webových stránkach alebo na facebookovom profile RodinaBezCigariet,“ dopĺňa občianske združenie Rodina a Spoločnosť.

Súťaž je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR, jej hlavným cieľom je poukázanie na závažný problém užívania návykových látok u čoraz mladších užívateľov.

 

Andrej Jančovič

 foto: www.pixabay.com


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022