Na gymnastickej súťaži ukradli päťsto eur
29. november 2019
Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície

Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície.

 

Krádež v Mestskej hale na Klokočine

Hliadka mestskej polície riešila na medzinárodnej športovej súťaži v gymnastike krádež väčšej sumy. Päťsto eur zmizlo jednej zo zahraničných športovkýň. Prípad rieši policajný zbor. 

Ušlo stádo oviec

V Krškanoch ušlo stádo oviec, ktoré poškodilo sklenenú výplň jednej z firiem. Majiteľ oviec i poškodený sa na mieste dohodli na náhrade spôsobenej škody.  

Našiel kľúče

Poctivý občan ich odovzdal príslušníkom mestskej polície na Wilsonovom nábreží. Policajtom sa následne podarilo kľúče spárovať s autom, ktoré parkovalo neďaleko. Majiteľ vozidla si kľúče vyzdvihol na útvare mestskej polície.

Ležal na Čermáni

Muž  oddychoval na Cabajskej ulici. Dôvod? Prehnal to s alkoholom a po páde na chodník sa tiež sťažoval na bolesť v boku. Aj preto mu radšej policajti privolali lekársku pomoc.

Zlomený strom na Klokočine

Nezvratnému poškodeniu pomohol silný vietor. A keďže drevina ohrozovala verejnosť pri schodisku na tržnici na Jurkovičovej ulici, pracovníci Strediska mestských služieb strom promptne spílili.

Premnožené potkany

Policajti riešili aj oznam o premnožených hlodavcoch. Tie vyliezali zo steny obchodného domu v centre mesta. Aj preto bol kontaktovaný správca obchodu, s tým, aby situáciu riešil. Na zlepšení negatívneho javu sa pracuje.  

Problémy v obchode

Mužovi ostalo zle v potravinách. Keďže sa potil a nekomunikoval s okolím, mestskí policajti mu privolali lekársku pomoc.

 

Andrej Jančovič

foto: www.pixabay.com


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022