Chcete stráviť leto na kúpalisku ako plavčík?
3. júl 2020
Záujemca o túto prácu musí mať viac ako 18 rokov a vlastniť záchranársky preukaz

 

Záujemca o túto prácu musí mať viac ako 18 rokov a vlastniť záchranársky preukaz.

 

Ortuť teplomera v týchto dňoch atakuje tridsiatku, čo je neklamné znamenie, že prišlo obdobie kúpania sa a slnenia na pláži.

Aby mohol byť areál letného kúpaliska privítať prvých návštevníkov, zostáva ešte zabezpečiť niekoľko povinností. Okrem iných patrí k  povinnostiam prevádzkovateľa zabezpečiť na kúpalisko plavčíka alebo plavčíčku. Dobrý plavčík musí predvídať nebezpečenstvá, ktoré hrozia plavcom i neplavcom na kúpalisku a musí sa snažiť im zabrániť. Poskytovanie prvej pomoci topiacemu je súčasťou práce plavčíka.

Záujemca o túto prácu musí spĺňať dve podstatné kritériá a to mať viac ako 18 rokov a vlastniť záchranársky preukaz. Za túto zodpovednú prácu môže zarobiť v hrubom 600 eur mesačne. Dôležité je podotknúť, že ide o prácu na dohodu o vykonaní práce, ktorá sa najviac hodí študentom.

Radnica okrem plavčíka potrebuje na kúpalisku obsadiť aj miesto upratovača alebo upratovačky. Záujemca nemusí spĺňať žiadne konkrétne ani špecifické požiadavky. Za udržiavanie čistoty a poriadku na letnom kúpalisku môže zarobiť mesačne v hrubom 580 eur.

Záujemcovia o tieto pracovné pozície môžu zavolať na telefónne číslo 037/6922181.?

 

Ľudmila Synaková

foto: Martin Havran, SITA


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022