Zaujímavé aktivity pre seniorov pokračujú aj v novembri
31. október 2019
V mestských zariadeniach pripravujeme rozmanité kultúrno-spoločenské podujatia

V mestských zariadeniach pripravujeme rozmanité kultúrno-spoločenské podujatia.

 

Aktivity pre seniorov sú naplánované aj v Zariadení seniorov na Zobore. Šiesteho novembra o pol desiatej vystúpi spevácka skupina Vráblanka, trinásteho novembra v tom istom čase vyčarí klientom zariadenia úsmev na tvárach Folklórny súbor Fatranček. 

Dvadsiateho novembra plánujú seniori od desiatej hodiny tráviť svoj voľný čas v tvorivých dielňach, súčasťou programu je aj spev a počúvanie ľudoviek. Potešia ich aj šikovné deti zo Súkromnej umeleckej školy Art Pegas, ktoré vystúpia 27. novembra o pol desiatej.      

V novembri budú pokračovať aktivity aj v Dennom centre na Baničovej ulici. Ak nie ste jeho členom, milí seniori, neváhajte. Nezostávajte zatvorení doma v byte, či dome. Medzi rovesníkmi sa udržíte v dobrom psychickom a fyzickom zdraví – a máte možnosť byť informovaní o mnohých  novinkách na prednáškach.

V dennom centre budú  tiež pokračovať rozmanité kurzy, krúžky, športové aktivity, vystúpenia folklórnych skupín, ale aj pravidelné počítačové kurzy. Zapojiť sa dá aj do skupinových cvičení s cvičiteľkami, posedeniach pri knihe, či aktivitách v zdokonaľovaní zručností na krúžku šikovných rúk.  

 

Andrej Jančovič

foto: pixabay


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022