Vedenie mesta i poslanci zablahoželali matkám k ich sviatku
15. máj 2017
Počas víkendu sa uskutočnili vo viacerých lokalitách stretnutia vedenia mesta Nitry, poslancov mestského zastupiteľstva s matkami, ktoré oslávili svoj sviatok

Počas víkendu sa uskutočnili vo viacerých lokalitách stretnutia vedenia mesta Nitry, poslancov mestského zastupiteľstva s matkami, ktoré oslávili svoj sviatok 14. mája.

Primátor mesta Nitry Jozef Dvonč, spoločne s viacerými poslancami mestského zastupiteľstva v jednotlivých mestských častiach poďakovali mamám za všetko, čo spravili nielen pre svoje rodiny, ale aj pre mesto.

FOTO: Primátor Nitry J. Dvonč pozdravil mamy na úvod programu v KC na Zobore. Prítomní boli aj poslanci M. Hatala, R. Kolenčíková a P. Varga. Mamám zaspievala G. Oňová. (SY)

FOTO: Mamám do Janíkovciec prišiel v nedeľu zablahoželať primátor J. Dvonč, poslanci P. Košťál, P. Oremus a Š. Štefek. V programe účinkovali deti z miestnej MŠ a ZŠ a hudobná skupina Profil. (SY)

FOTO: Deň matiek sa oslavoval aj v Párovských Hájoch, kde sa k mamám prihovoril poslanec Milan Burda. O dobrú náladu sa postarala speváčka Janissa. (SY)

FOTO: V KD Krškanoch spoločne s Ľudovou hudbou Halúzkovci pozdravil a poďakoval mamám aj v mene primátora  Nitry J. Dvonča poslanec M. Gut.  (AJ)

FOTO: Za účasti primátora J. Dvonča, jeho zástupcu M. Nemkyho, poslancov Š. Klačka a M. Burdu v spolupráci s miestnym Červeným krížom poďakovali aj mamám z Mlynáriec. V programe vystúpil M. Humpolec a deti zo ZŠ Na Hôrke.  (AJ)

FOTO: V Dome Matice slovenskej v Nitre  poďakovali mamám deti z materských a základných škôl na Klokočine, na snímke z otvorenia zaujímavého programu. Na podujatí mamy pozdravili primátor J. Dvonč a M. Rácová, M. Tvrdoň, M. Vašinová, J.Buršáková, P. Ajdariová, F. Hollý.  (AJ)


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022