Stretnutie s bývalými zamestnancami mestského úradu
22. október 2019
Za odvedenú prácu im poďakovali primátor Marek Hattas, prednosta úradu Ján Odzgan a predseda odborovej organizácie SLOVES Róbert Hipp

Za odvedenú prácu im poďakovali primátor Marek Hattas, prednosta úradu Ján Odzgan a predseda odborovej organizácie SLOVES Róbert Hipp.

Pre dôchodcov bolo pripravené výborné občerstvenie, ale azda najväčšou radosťou pre nich sa stali priateľské rozhovory, či príbehy, ktoré zažili nielen v práci, ale aj mimo nej. „Chodím na toto stretnutie každý rok, teší ma, že sa opäť stretnem s kamarátmi,“ povedal nám pred začiatkom milej akcie bývalý zamestnanec Marián Supek.  

Samotné stretnutie sa uskutočnilo pri príležitosti Októbra – mesiaca úcty k starším. „Chcel by som vám poďakovať za roky odvedenej práce pre naše  mesto, nakoľko ste pracovali na mestskom úrade. Teraz je na našej generácii, aby sme vám to vrátili,“ dodal, okrem iného, primátor Nitry Marek Hattas. 

Že sa na bývalých zamestnancov nezabúda, teší aj šéfa odborárov Róberta Hippa, ktorý konštatoval: „Som veľmi rád, že sme sa stretli práve teraz, kedy vzdávame úctu seniorom. Vidím tu veľa súčasných aj bývalých kolegov, teším sa nielen na priateľské posedenie, ale hlavne rozhovory.“

Príjemná akcia trvala do neskorých popoludňajších hodín, všetci seniori sa zhodli, že ak im bude slúžiť zdravie, stretnú sa na úrade opäť o rok.  

 

Andrej Jančovič

foto: Roman Oravec


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022