Pokračujú opravy a výmena poškodeného mobiláru
29. január 2019
Pokazené lavičky, smetné nádoby a ďalší, drobný poškodený mobilár boli súčasťou opráv a výmeny, ktoré zrealizovali pracovníci mesta

Nitra, 29. január 2019

„V rámci obnovy sa nerealizovali iba rekonštrukcie, ale za nové boli vymenené viaceré malé, smetné nádoby, ktorých je 27,“ uviedol k činnosti v tejto oblasti, odbor komunálnych činností a životného prostredia.

„Čo sa týka opráv a rekonštrukcií, tie boli sfinalizované v Starom meste, v Mestskom parku na Sihoti, ale aj na sídliskách Chrenová a Klokočina,“ spresnil lokality, kde sa opravoval a vymieňal mestský mobiliár vedúci Strediska mestských služieb Ľubomír Muzika.  

Dôležitou súčasťou oddychu a relaxu verejnosti sú aj lavičky, ktoré sú často cieľom znehodnotenia vandalmi a výtržníkmi – a aj preto je potrebná ich pravidelná údržba a výmena.

„Popri rekonštrukciách lavičiek sa zrealizovala aj investícia doplnenia nových – hlavne pri Chrenovskom cintoríne, nakoľko v tejto lokalite sú často využívané občanmi mesta,“ doplnil informácie odbor komunálnych činností a životného prostredia.“  (JA)

 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022