Najlepší dobrovoľníci Nitry získajú ocenenia Srdce na dlani
10. január 2020
Tohtoročné oceňovanie najlepších dobrovoľníkov mesta Nitry za rok 2019 sa uskutoční v stredu 29. januára v nitrianskej Synagóge

Tohtoročné oceňovanie najlepších dobrovoľníkov mesta Nitry za rok 2019 sa uskutoční v stredu 29. januára v nitrianskej Synagóge.

 

Chuť realizovať nové projekty dáva dobrovoľníkom najmä pochvala a uznanie. Aj preto mesto Nitra v spolupráci s Nitrianskym centrom dobrovoľníctva (NCD) každoročne koncom januára oceňuje najlepších a najiniciatívnejších spomedzi nich.

V uplynulom 8. ročníku prišlo 29 nominácií od 20 organizácií so 75 menami. Nominácie sa podávali v siedmich kategóriách. Ocenení budú dobrovoľníci v oblasti práce s deťmi a mládežou, v sociálnej, zdravotníckej, kultúrnej a environmentálnej oblasti. Dobrovoľníkov môžu na ocenenie nominovať organizácie, inštitúcie i neziskový sektor.

„Komisia, ktorá bude z nominácií vyberať najlepších a najiniciatívnejších dobrovoľníkov, nebude mať ľahkú prácu. Verím však, že Srdce na dlani získajú opäť ľudia, ktoré si toto ocenenie zaslúžia,“ uviedla riaditeľka NCD Jana Andreasová.

 

Ľudmila Synaková

ilustračné foto: autorka


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022