Mestskí policajti riešili prípad ženy, ktorej partner prešiel po ruke
1. jún 2020
Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície

Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície.

 

Štyridsiatnička našla hotovosť v Krškanoch

Okrem toho boli v bukse aj rozmanité doklady, bankomatové karty a finančná hotovosť nielen v eurách, ale aj v českých korunách. Po zistení telefonického kontaktu mestskí policajti vyzvali majiteľa hotovosti, aby si ju prišiel prevziať. „Ten tak urobil, dostavil sa na útvar mestskej polície a svoje doklady i hotovosť si v poriadku zobral,“ konštatovala mestská polícia na svojom webe.

Silný vietor je už v Nitre pravidlom

Aj preto hliadka mestskej polície na žiadosť pracovníčky mestského úradu dala zábrany pred vstup do Mestského parku na Sihoti. Hlavným dôvodom bola hrozba pádu konárov, ale aj chorých stromov. „Mestskí policajti na mieste taktiež vo veci vykonali pohovory s občanmi, ktorí sa nachádzali v parku a vysvetlili im potenciálne hroziace nebezpečenstvo,“ dodala mestská polícia.

Prešiel jej autom po ruke

Oznam o potýčke prijali policajti zo Štiavnickej ulice na Chrenovej, kde agresor kopal ženu a následne, keď ležala na zemi, jej prešiel autom po ruke. „Hliadka mestskej polície na mieste objasňovaním zistila, že ide o druha poškodenej tridsaťročnej ženy z obce Plavé Vozokany, ktorý sa už na mieste nenachádzal,“ uviedla mestská polícia.

Napadnutá žena bola zranená – a aj preto jej mestskí policajti privolali lekársku pomoc. Keďže napadnutie od jej priateľa bolo brutálne a kruté, žena na neho podala trestné oznámenie.

 

Andrej Jančovič

foto: www.pixabay.com 

 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022