Ľadové medvede budú po roku opäť v Nitre
2. január 2017
V nedeľu 15. januára o 13.30 h sa v Mestskom parku na Sihoti na jazere Veľká Hangócka, uskutoční ďalší ročník zimného plávania, ktorý bude spojený so zaujímavým programom.

V nedeľu 15. januára o 13.30 h sa v Mestskom parku na Sihoti na jazere Veľká Hangócka, uskutoční ďalší ročník zimného plávania, ktorý bude spojený so zaujímavým programom.  Na akcii sa zúčastní i primátor mesta Nitry Jozef Dvonč, ktorý opäť prevzal nad podujatím záštitu.

 Aj tento rok bude mať akcia dobročinný rozmer. Rovnako tak by sme mali na pódiu privítať trojročnú Sabinku Fajnorovú s mamou. Je to dievčatko, ktoré nám veľmi prirástlo k srdcu a po roku opät pre ňu budeme robiť finančnú zbierku alebo ľudia môžu pomôcť aj plastovými vrchnáčikmi, ktoré je možné priniesť od 12.00 hodiny do PKO alebo rovno k jazeru do parku,“ uviedol organizátor akcie Marek Pozdech.

Otužovanie v studenej vode je výbornou prevenciou pred chrípkou, zlepšuje kardiovaskulárny systém, vždy však treba začať s postupným zoceľovaním organizmu, a samozrejme, po prehliadke u lekára. Pripravený bude i ďalší bohatý program. 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022