Klub darcov podporil štyri projekty
20. november 2018
Na stretnutí Klubu darcov Nitrianskej komunitnej nadácie v nedeľu 18. novembra v PKO v Nitre sa rozdeľovali finančné príspevky na projekty

Na stretnutí Klubu darcov Nitrianskej komunitnej nadácie v nedeľu 18. novembra v PKO v Nitre sa rozdeľovali finančné príspevky na projekty. Do tohto ročníka venovalo svoj príspevok 158 občanov, vďaka ktorým sa sústredila celková suma 3644 eur.

Klub darcov svojimi hlasmi podporil tieto neziskové projekty: Občianske združenie „očkári“ – získalo grant na zakúpenie bublinkového valca do liečebnej miestnosti Snoezelen v MŠ Piaristická, „Nutričná akadémia pre deti“ pre o.z. KlauDIA – peniaze pôjdu na edukačnú činnosť pre zdravotne znevýhodnené deti s ochorením diabetes mellitus a „Zaži vedecký deň“ pre žiadateľa: občianske združenie Viac ako učenie, ktoré získalo prostriedky na tvorivé a hravé vyučovanie prírodných vied pre žiakov ZŠ. Financie pridelili aj občianskemu združeniu Podaj mi ruku na zariadenie infocentra na mestskej tržnici. Infocentrum pomáha sociálne slabším rodinám a rodinám s ťažko chorými deťmi. 

Na podujatí sa zúčastnil i novozvolený primátor Nitry Marek Hattas, noví ako aj dosluhujúci poslanci Mestského zastupiteľstva v Nitre. (SY)

K foto:

Na spoločnej fotografii víťazní žiadatelia grantov, podporených Klubom darcov NKN.  


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022