Driftoval na parkovisku pred zimným štadiónom
17. apríl 2020
Prinášame vybrané prípady mestskej polície z minulého týždňa

Prinášame vybrané prípady mestskej polície z minulého týždňa.

 

Skúšal kolesá pred „zimákom“

Operátor kamerového systému spozoroval vodiča, ktorý na ploche parkoviska nebezpečne driftoval. Za svoj počin „bol odmenený“ blokovou pokutou a driftovanie následne skončil.

Zatulané ovce v Krškanoch

Zvieratá sa pásli v areáli cintorína v Dolných Krškanoch. Mestskí policajti zistili meno majiteľky zvierat, ktorú vyzvali, aby sa dostavila na cintorín. „Chovateľka si zvieratá prevzala a uzatvorila v chovnom priestore. Na mieste neboli zistené žiadne poškodenia hrobov a náhrobkov, prípadne iných verejnoprospešných zariadení v areáli cintorína,“ konštatovala mestská polícia na svojom oficiálnom webe.

Požiar na Zobore

Oheň potrápil občanov na Jaseňovej ulici.  Horeli suché dreviny na pozemku rodinného domu. Požiar sa napokon podarilo uhasiť požiarnikom, ktorým pomohli aj príslušníci mestskej polície.

Policajti kontrolovali aj dodržiavanie karantény

Konkrétne na Kalvárii, na Borovej ulici.  „Hliadky mestskej polície v súčinnosti s hliadkou policajného zboru nepretržite kontrolovali a dohliadali na dodržiavanie povinnej karantény nariadeným osobám,“  spresnila mestská polícia na svojom webe. 

Policajti dali pokutu opilcovi 

Vo večerných hodinách hliadka mestskej polície  riešila aj podnet,  v ktorom bolo avizované, že pri obchodnom dome Tesco leží muž. Na chodníku ležal bezdomovec, ktorý bol pod vplyvom alkohol, navyše sa správal vulgárne k okoloidúcim ľuďom.  Mestskí policajti mu za jeho správanie dali pokutu. 

 

 Andrej Jančovič

foto: web


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022