Divadlo v prepojení s ochutnávkou kvalitného vína
12. február 2018
Degustácia vín z nitrianskeho regiónu prepojená s divadelným priestorom v Nitre

Divadlo v prepojení s ochutnávkou kvalitného vína

 

Degustácia vín z nitrianskeho regiónu prepojená s divadelným priestorom v Nitre bude novinkou jedného tohtoročného marcového piatkového popoludnia.

 

Milovníci vína a pohody spojenej s jeho degustáciou si v piatok 2. marca prídu na svoje. Po prvýkrát sa prepojí divadlo Andreja Bagara s tematikou degustácie lahodného moku. V piatok od 16.00 hod. sa otvoria jeho brány a poskytnú priestor 10 regionálnym vinárom z nitrianskeho kraja. Degustovať sa budú aj mladé vína roku 2017. Prítomní budú regionálni vinári Château Topoľčianky, Víno Nichta, Velkeer, Vinidi, Terra Wylak, PD Mojmírovce, Žitavské vinice, Frtus Winery, Tajná Vineyards & Winery a Vinárstvo Trnovec a ponúknu to najlepšie zo svojej produkcie. Okrem degustácie vín bude pre návštevníkov pripravené aj občerstvenie.

Súčasťou degustácií, ktoré budú trvať od 16:00 do 22:00 hod. bude aj vystúpenie hudobnej kapely Živica z úspešnej komédie „Syna či dcéru?“ Divadla Andreja Bagara v Nitre.

Degustácia bude prebiehať v priestoroch divadla na troch podlažiach, k dispozícii pre návštevníkov bude aj divadelná šatňa a návštevníci sa budú môcť občerstviť aj v divadelnom bufete, kde budú pripravené rôzne „jednohubky“ k degustovaným vínam. V cene je okrem 20 ks degustačných kupónov a pohára aj lístok do tomboly, ktorá sa bude žrebovať o 19:00 hod. Na návštevníkov čakajú rôzne zaujímavé ceny, ako vínka z vinárstiev, lístky do Divadla A. Bagara, či ceny od Kaštieľa Mojmírovce a Hotela MIKADO.

 

Viac informácií na www.visitnitra.eu


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022