Čeladice obhájili halový titul
2. január 2018
V Mestskej hale na Klokočine uskutočnil 26. ročník futbalového turnaja My novín o Pohár spoločnosti Moget

V Mestskej hale na Klokočine uskutočnil 26. ročník futbalového turnaja My novín o Pohár spoločnosti Moget. Podujatie, podobne, ako v predchádzajúcich ročníkoch, podporilo aj mesto Nitra.

S prehľadom zvíťazili a minuloročný titul suverénne a bez jediného zaváhania obhájili štvrtoligové Čeladice, ktoré vo finále deklasovali Janíkovce 8:4. „Čalád“ ťahali najmä najlepší strelec turnaja Martin Čambal a azda najlepší hráč celého turnaja, brankár Peter Kostoláni. Tretí skončil Báb, ktorý si poradil s futbalistami Lapáša 5:2.

Čo sa týka turnaja, o pohár súťažilo 56 mužstiev a halové zápolenia aj s kvalifikačnými zápasmi trvali tri dni. Veľa krásnych akcií a gólov, či ekvilibristických zákrokov brankárov boli ozdobou nitrianskeho halového sviatku. O turnaj bol opäť mimoriadny divácky záujem. Čo dodať na záver? Všetci hráči, funkcionári i organizátori turnaja sa tešia na budúci ročník.