Aj v marci mesto riešilo občianske podnety
7. apríl 2021
Na stránku Odkaz pre starostu ich prišlo až 191

Na stránku Odkaz pre starostu ich prišlo až 191.

 

Najviac podnetov sa týkalo neporiadku a odpadkov na verejných priestranstvach, čiernych skládok, výtlkov, poškodenej dlažby a vandalizmu.

Kolegovia zo Strediska mestských služieb vyčistili Kupeckú, Javorovú, Topoľovú, Ďumbiersku aj Hanulovú ulicu, Inoveckú, Rýnsku , Hviezdnu a Dubíkovú. Opravili poškodené detské ihriská na Sihoti, na Popradskej ulici,  na Karpatskej ulici aj na Ľudovíta Okánika.

Kolegovia sa venovali aj poškodenemu oploteniu, preplneným odpadkovým košom, poškodeným lavičkám aj neorezaným alebo vyschnutým kríkom a stromom.

Na opravu čakajú výtlky a rozbité chodníky najmä na Chrenovej a Klokočine aj na Zobore.

Ďalšie podnety sú v riešení a na ich vybavenie je potrebný väčší časový priestor, aby mohli byť k spokojnosti verejnosti zrealizované. O ich stave budeme informovať na portáli Odkaz pre starostu.

Budeme radi, ak aj naďalej budete nahlasovať svoje podnety prostredníctvom webu alebo mobilnej aplikácie www.odkazprestastarostu.sk. Stačí zadať podnet, priložiť fotografiu a stručný popis problému. Vášmu podnetu sa bude venovať poverený zamestnanec mestského úradu.  

 


Timea Galová

Foto: Ilustračné


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022