Dotazník: Ako vyzerá voľný čas ľudí v roku 2040?
25. september 2023

Nitra je súčasťou projektu Odkaz pre kraj, na ktorom spolupracuje YouthWatch, Nitrianska krajská rada mládeže a Mesto Nitra. Cieľom je zmapovať predstavy mladých ľudí o budúcnosti v roku 2040.

Ak si z Nitry alebo Nitrianskeho kraja vyplň dotazník a povedz nám, čo ťa zaujíma o trávení voľného času v roku 2040. Tvoje otázky nám pomôžu lepšie porozumieť, ako vnímaš budúcnosť a aké sú tvoje očakávania. Spolu tak môžeme lepšie pochopiť a pripraviť sa na budúcnosť,“ znie výzva pre mladých, ktorí majú možnosť svoje otázky vyplniť v dotazníkovom prieskume na https://forms.gle/amFWhQ4qYpkYdVNK6.

Dotazník Ako vyzerá voľný čas ľudí v roku 2040?


Výsledky nám pomôžu lepšie pochopiť mládež, ich očakávania a potreby. Tiež nám pomôžu pripraviť sa na budúcnosť,“ vysvetľuje koordinátorka práce s mládežou z mestského úradu Ulrika Ťapušová. Projekt má trvať dva roky. V prvej fáze sa zameriava na mapovanie voľného času mladých, v druhej časti na ich vzdelávanie. „YouthWatch využíva v tomto projekte dotazovanie mladých pomocou dotazníka, workshopov v mestách Nitrianskeho kraja, labov a okrúhlych stolov,“ dodáva Ťapušová.

Viac informácií o projekte nájdete tu: https://youthwatch.sk/the-future-is-now/.

Lenka Mareková
foto: ilustračné


Najčítanejšie správy
Nitra a Kroměříž oslávili polstoročie spolupráce
7. december 2023
Bežci sa rozlúčia so starým rokom silvestrovským…
7. december 2023
Vianoce v Turisticko-informačnom centre Nitra
5. december 2023
Oslavy 30. výročia diplomatických vzťahov medzi…
5. december 2023