Z participatívneho rozpočtu mesta dobudovali hokejbalový areál
30. november 2020
Podarilo sa im zrealizovať väčšinu prác. Práce skomplikovala pandémia

Podarilo sa im zrealizovať väčšinu prác. Práce skomplikovala pandémia.

 

Grantový program Menín moje mesto 2020, ktorý je realizovaný z participatívneho rozpočtu Mesta Nitra v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou podporil projekt s názvom Dobudovanie a rozvoj hokejbalového areálu.

Cieľom projektu bolo dobudovať samotný hokejbalový areál. „Podarilo sa nám sčasti dobudovať sociálne zariadenia, vybudovať skladové priestory na tréningové pomôcky, kabíny a keďže aj nás ovplyvnila koronokríza, tak sme nestihli dokončiť zastrešenie tribún, ktoré sa, pevne verím, podarí dokončiť na jar budúceho roka,“ uviedol jeden zo spolurealizátorov projektu Juraj Halmo.

Realizácia prebiehala postupne a zapojili sa do nej hráči z jednotlivých mestských líg a hráči Nitrianskych rytierov v ich voľnom čase a počas víkendov.

Projekt zastrešuje štyristopäťdesiat členná Nitrianska hokejbalová organizácia, ktorá organizuje tri mestské hokejbalové ligy a v najvyššej hokejbalovej súťaži majú tri mládežnícke tímy a jeden seniorský. Hokejbalový areál je otvorený a voľne prístupný pre širokú verejnosť.

 

Lenka Mareková
Foto: FB Nitrianska hokejbalová organizácia


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022