V utorok sa zídu mestskí poslanci
21. máj 2020
Mimoriadne zasadnutie sa začína o 8. hodine. Na programe je osem bodov

Mimoriadne zasadnutie sa začína o 8. hodine. Na programe je osem bodov.

 

Mestskí poslanci budú v utorok 26. mája na mimoriadnom zastupiteľstve rokovať o návrhu na riešenie využitia plôch letných terás na celom území mesta Nitry pre tento rok. Nariadenie musí korešpondovať s rozhodnutiami vlády a opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR pri ohrození verejného zdravia v súvislosti so šírením nového koronavírusu. Z tohto dôvodu musia vylúčiť povinnosť majiteľa prevádzky zorganizovať kultúrne podujatie a prispôsobiť ho aktuálnej situácii v súlade s protiepidemiologickými nariadeniami.  

„Poslanci sa budú zaoberať aj návrhom na schválenie projektov úspešných v rámci grantového programu Mením moje mesto 2020 a  systémom ich financovania, prerokujú tiež rozpočtové opatrenia v rozpočte Mesta Nitry na rok 2020,“ informoval hovorca mesta Tomáš Holúbek. Na schôdzu je opakovane zaradená informatívna správa o zmenách Organizačného poriadku Mestského úradu v Nitre vykonaných dodatkom č. 21.  

Kompletný program 18. mimoriadneho zasadnutia aj s materiálmi, o ktorých budú poslanci rokovať, nájdete na nitra.sk. Priamy prenos zo zastupiteľstva môžu záujemcovia sledovať online na mestskom kanáli na YouTube.

 

(SY)

ilustračné foto: web


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022