V novembri sme prijali takmer stovku podnetov
2. december 2020
Na stránke Odkaz pre starostu občania nahlasovali najmä rozbité komunikácie

Na stránke Odkaz pre starostu občania nahlasovali najmä rozbité komunikácie.

 

Stredisko mestských služieb sa vo veľkej miere zaoberalo apelmi, ktoré upozorňovali na neporiadok vo verejných priestranstvách a znečistené chodníky. Vyriešených bolo sedem podnetov. Išlo o ulice Murániho, Piaristická, Jurkovičova, Trieda A.Hlinku, Štefánikova trieda, Zelená a Jakuba Haška. Ďalšie podnety sú vo fáze riešenia a občanov budem o stave informovať na portáli Odkaz pre starostu.   

Radnica zaevidovala aj dva podnety týkajúce sa dlhodobo odstavených áut. Išlo o ulice Štúrova a Českolovenskej armády. Oba podnety sme úspešne vyriešili.

Na uliciach Kúpeľná, Benkova, Jurkovičova a Mostná sme opravili osvetlenie. Nefunkčný semafor bol opravený na Coboriho ulici.  

Ďalšie podnety sú v riešení a na ich vybavenie bude potrebný väčší časový priestor, aby mohli byť k spokojnosti verejnosti zrealizované.

Na opravu čakajú výtlky a rozbité chodníky najmä na Chrenovej a Klokočine.

Budeme radi, ak aj naďalej budete nahlasovať svoje podnety prostredníctvom webu alebo mobilnej aplikácie www.odkazprestastarostu.sk. Verejne môžete zadať podnet, priložiť fotografiu a stručný popis problému. Vášmu podnetu sa bude venovať poverený zamestnanec mestského úradu.  

 

Lenka Mareková
Foto: Roman Oravec  


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022