Súťažíme o najkrajšie zakvitnutý balkón či okno
24. apríl 2019
Robia vám radosť rozkvitnuté balkóny, okná a predzáhradky? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte hodnotné vecné ceny

Robia vám radosť rozkvitnuté balkóny, okná a predzáhradky? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte hodnotné vecné ceny.

Mesto Nitra aj tohto roku v snahe oživiť tradície skrášľovania nášho mesta kvetinovou výzdobou vyhlasuje súťaž o najkrajší balkón a predzáhradku. Veríme, že táto forma súťaže podnieti obyvateľov mesta k aktivitám smerujúcim k skrášleniu svojho obydlia.

Preto, ak máte záujem zapojiť sa do súťaže, prihláste sa najneskôr do 12. júla na Mestskom úrade na Štefánikovej triede 60 v Nitre, konkrétne v  klientskom centre č. 5, alebo na tel. čísle 037/6502 322, na sekretariáte odboru komunálnych činností a životného prostredia tel. číslo 037/6502 307, prípadne na e-mailovej adrese: sterdasova.ludmila@msunitra.sk.

Balkóny, okná a predzáhradky si príde osobne pozrieť hodnotiaca komisia. Na slávnostné vyhodnotenie súťaže budú osobne pozvaní všetci ocenení súťažiaci a výsledky budú zverejnené v médiách a na internete. Primátor mesta Nitry Marek Hattas odmení víťazov hodnotnými vecnými cenami.

„Tešíme sa, že občania zareagujú na túto výzvu v hojnom počte a že sa naše mesto zmení na veľkú rozkvitnú záhradku,“ povedal Pavol Jakubčin, vedúci odboru komunálnych činností a životného prostredia MsÚ v Nitre. (SY)

Text k foto:

Majitelia bytov na Triede Andreja Hlinku v Nitre vysádzajú priestor pri vchodoch stálozelenými kvetmi a drevinami.


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022