Súťaž o najlepší guláš v Mlynárciach
1. august 2017
V poradí už 3. ročník súťaže v amatérskom varení guláša zorganizoval uplynulú sobotu 29. júla Štefan Klačko, poslanec MZ v Nitre a člen VMČ č. 5 s ďalšími spoluorganizátormi

V poradí už 3. ročník súťaže v amatérskom varení guláša zorganizoval uplynulú sobotu 29. júla Štefan Klačko, poslanec MZ v Nitre a člen VMČ č. 5 Diely, Párovské háje, Kynek, Mlynárce s ďalšími spoluorganizátormi.

V areáli Obchodnej akadémie v Nitre-Mlynárciach bolo horúco nielen pod 18 súťažnými kotlami, ale aj porote. Jej členovia nemali ľahkú úlohu, pretože viaceré z ochutnávkových vzoriek spĺňali náročné kritériá, avšak vyhrať mohli len najlepší. Ľúto nemohlo byť nikomu. Každý zástupca z 18 zúčastnených družstiev dostal pamätnú list a varešku.

Víťazné družstvá amatérskych kuchárov získali hodnotné ceny a prijali blahoželania od zástupcu primátora Martina Nemkyho a mestských poslancov Štefana Klačka, Miroslava Mikulášika a Františka Hollého. Dobrá nálada z varenia a žrebovania bohatej tomboly sa preniesla aj na diskotéku, ktorá trvala dlho do noci. Sponzorsky podujatie podporilo Národné výstavisko Agrokomplex, Peter Ris a Roman Zabák. (SY)

K foto: Víťazné družstvá si odnášali vecné ceny.


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022