Susedský deň na Dieloch
28. máj 2019
Príďte na „Susedský deň“ na Dieloch, ktorý sa koná v sobotu 8. júna 2019 v čase od 14.00 (areál skateparku)

Susedský deň na Dieloch 8.6.2019 od 14:00h

Milí susedia,

vyvíjate nejaké voľnočasové spoločenské či kultúrne aktivity? Pôsobíte v nejakom verejnoprospešnom občianskom združení? Máte hobby alebo zbierky, ktoré by ste radi ukázali iným?

Alebo len neviete kam s nepotrebnými vecami, ktoré by sa možno zišli susedovi? Radi by ste ich predali alebo vymenili?

Tak príďte na „Susedský deň“ na Dieloch, ktorý sa koná v sobotu  8. júna 2019 v čase od 14.00 /areál skateparku/ mestskej časti Diely v Nitre.

Potešte svojich susedov vlastnou prezentáciou, alebo obohaťte susedský trh o vaše ešte užitočné prebytky.  Nevytvárajte odpad z pekných, zachovalých no už nepotrebných vecí, poďte ich predať či vymeniť a zároveň si doneste vlastne obaly na skvele úlovky zo susedskej burzy. Burza sa bude týkať prebytkov ovocia a zeleniny z vlastnej záhradky, letného oblečenia pre deti a dospelých, hračiek, kníh, drobnej elektroniky a letných športových potrieb.

Okrem stánkov s kvalitným regionálnymi produktmi a jedlom na vás čaká zaujímavý program pre deti aj dospelých plný predstavení, hudby a tvorivých workshopov.

Vstup je voľný a na susedskú burzu nie je potrebné sa vopred registrovať.  

Nahlasovanie vystúpení a bližšie informácie o podujatí získate na e-mailovej adrese Daniel.Balko@nitra.sk, alebo reiskupova@msunitra.sk, prípadne volajte na telefónne číslo 037/650 23 86.

Srdečne vás všetkých pozývame.

Váš zástupca primátora Mgr. Daniel Balko a Výbor mestskej časti Diely, Kynek, Mlynárce, Párovske Háje.

Bližšie pokyny:

Vystúpenie alebo prezentácia: v prípade záujmu o vystúpenie, prezentáciu, predaj nových alebo hand made výrobkov sa prosím nahlasujte na e-mailovej adrese Daniel.Balko@nitra.sk, alebo reiskupova@msunitra.sk, , prípadne volajte na telefónne číslo 037/6502386.

Susedská burza: bez registrácie, prineste si vlastné ideálne nepremokavé podložky pod tovar, stoly, vešiaky či sušiaky na vystavenie tovaru, stoly a stoličky neposkytujeme. Jedno burzové miesto je obmedzené na maximálne 2 metre na šírku. Burza sa bude týkať letného oblečenia pre deti a dospelých, hračiek, kníh, CD, drobnej elektroniky a letných športových potrieb.


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022