Súboj odvekých rivalov v Nitre
5. apríl 2019
Hoci momentálne vrcholí play-off domácej súťaže, dovoľujeme si vám pripomenúť, že 27. apríla bude na nitrianskom zimnom štadióne ďalší atraktívny súboj

Nitra, 5. apríl 2019

Hoci momentálne vrcholí play-off domácej súťaže, dovoľujeme si vám pripomenúť, že 27. apríla bude na nitrianskom zimnom štadióne ďalší atraktívny súboj.

Pod Zoborom sa stretnú  odvekí   rivali  – slovenská  a česká  hokejová  reprezentácia. Prípravný zápas pred majstrovstvami sveta začína podvečer o 18 hodine.

Súboj bude iste  zaujímavý aj pre nitrianskeho fanúšika.  Azda netreba pripomínať, že kanadský tréner Craig Ramsay  preferuje aj hráčov zo slovenskej ligy – šancu na reprezentáciu v najcennejšom drese na domácom šampionáte tak majú i nitrianski hráči.  

Dostane sa na majstrovstvá rýchlonohý Lantoši  či strelec Buček? Alebo ďalší dvaja do partie – Krištof  a Paulovič, ktorí hrali za HK Nitra ešte minulý rok?  Nevieme, o výbere hráčov musia rozhodnúť tréneri.  Informácie o vstupenkách sú už ale známe, v predpredaji na www.ticketpotral.sk  stoja  od  9 do 15 eur.

Text: (J)

FOTO:  www.pixabay.com


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022