Slávnostné odovzdávanie vysvedčení
15. jún 2016
V priestoroch nitrianskej Synagógy sa 13. júna už po siedmykrát uskutočnilo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

Slávnostné odovzdávanie vysvedčení

V priestoroch nitrianskej Synagógy sa 13. júna už po siedmykrát uskutočnilo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení absolventom denného štúdia na Strednej zdravotníckej škole v Nitre v študijnom odbore zdravotnícky asistent.

Na slávnosti sa zúčastnil celý pedagogický zbor, ako aj rodičia študentov. Mesto Nitra reprezentoval zástupca primátora Ján Vančo, ktorý mladým zdravotníkom a zdravotníčkam zaželal veľa šťastia v živote. Riaditeľka školy Regina Sládečková sa vedeniu mesta Nitry poďakovala za to, že umožňuje absolvent SZŠ preberať vysvedčenia v slávnostných priestoroch Synagógy. Vo svojom príhovore zdôraznila i to, aké dôležité je pre mladého človeka vzdelanie, či je cieľom uplatnenia sa v profesionálnom živote, alebo odrazovým mostíkom pre štúdium na vysokej škole.

Po krátkom kultúrnom programe prevzali úspešní absolventi štyroch tried z rúk svojich triednych učiteliek maturitné vysvedčenia a podpísali sa do školskej kroniky. Okrem vysvedčenia dostali aj ročenku školy, ktorá im bude pripomínať roky stredoškolského štúdia.

Text a foto:(SY)

 

K foto:

Pohľad na vedenie školy –  zástupca primátora Ján Vančo.

K foto:

Študenti prevzali z rúk svojich triednych učiteliek maturitné vysvedčenia. 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022