Prejdite sa zo Župného námestia po hradnú bránu v rodinnej hre
21. máj 2021
OZ Centrum pre rodinu - Nitra pripravila hru pri príležitosti Dňa rodiny. Účastníkov odmení cenami

OZ Centrum pre rodinu – Nitra  pripravila hru pri príležitosti Dňa rodiny. Účastníkov odmení cenami.  

 

Podľa slov organizátorov na tento deň nezanevreli aj napriek tomu, že nemohli priniesť klasickú atmosféru podujatia v parku. „Nechceli sme to nechať tak a keď prišiel tip na možnosť urobiť Veľkú rodinnú hru formou stanovíšť pomocou aplikácie Actionbound, po počiatočnom váhaní, či to zvládneme, sme sa do toho pustili,“ povedala koordinátorka projektu Dobroslava Baranová. Stačí si len stiahnuť aplikáciu na https://en.actionbound.com/bound/DR2021NR a príjemná zábava môže začať.

Hru vytvorili spolu so štrnástimi neziskovými organizáciami, ktoré poskytli poučné a zážitkové úlohy. Tie budú účastníci plniť na trase v Hornom meste od 15. mája do 15. júna. Na začiatku hry je potrebné dostaviť sa k prvému bodu trasy na Župnom námestí.   

Hráči budú prechádzať rôznymi miestami, na ktoré ich aplikácia navedie. Ich úlohou bude na každom stanovišti splniť dve úlohy – jednu kvízovú a jednu zábavnú. 

Motiváciou pre hráčov sú aj pekné ceny, ktoré organizátori sľubujú. „Pre zaradenie do žrebovania o ceny je potrebné prejsť fyzicky sedem stanovíšť. Na konci uveďte svoj kontaktný email a budete zaradení do vyhodnotenia hry,“ motivuje Baranová. Žrebovanie prebehne 20. júna na Deň otcov, kedy organizátori pripravili v areáli farnosti Klokočina na amfiteátri a v parku pod Borinou Deň rodiny s programom. Rozsah podujatia upresnia podľa aktuálnych protipandemických opatrení.

Súbory na stiahnutie:

 

R


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022