Predstavia moderné trendy vo vzdelávaní
18. september 2019
Konferencia EDUpoint Nitra sa uskutoční 2. októbra na mestskom úrade

Konferencia EDUpoint Nitra sa uskutoční 2. októbra na mestskom úrade.

 

Prezentácie rečníkov začnú o pol desiatej, program dopoludňajšej časti konferencie je zameraný najmä na prierezové témy, medzi ktoré iste patria aj trendy  práce s deťmi a mládežou. Program pokračuje aj poobede, pripravených je päť workshopov na rôzne témy v oblasti výučby – a ďalších zručností – ako napríklad koučing vo vyučovaní, budovanie kritického myslenia u žiakov, rady pre riaditeľov, supervízie pre učiteľov, či „vychytávky“ v oblasti globálneho vzdelávania. Program konferencie sa momentálne finalizuje. „Konkrétnych rečníkov plánujeme aktualizovať na sociálnych sieťach mesta,“ doplnil hovorca Nitry Tomáš Holúbek.

Konferencia, ktorú, okrem nitrianskej radnice, podporila aj Nadácia Pontis, je určená učiteľom a riaditeľom základných škôl, prísť však môžu všetci, ktorých zaujíma tematika progresu v školstve. Cieľom projektu EDUpoint Nitra je prezentovanie inovatívnych metód v rámci vzdelávania a vyučovania s tým, že takéto prístupy pomôžu žiakom sprecizovať  zručnosti nutné „pre prežitie“ v 21. storočí. „A rovnako tak predstaviť fungovanie škôl a organizácií, ktoré podporujú zavádzanie moderných a funkčných trendov vo vzdelávaní,“  dodávajú odborníci z EDUpoint Nitra.

Ak máte záujem o účasť na konferencii, ktorej kapacity sú najmä na workshopoch obmedzené, vyplňte do 25. septembra formulár v tomto linku:

 

Link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCUyT4NeWWmyM1Y-H_quDQ7LEZ6Hru-tUPItOH8oz9xOn6pA/viewform


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022