Policajti riešili aj bitku syna s otcom
17. október 2019
Prinášame aktivity mestských strážnikov z minulého týždňa

Prinášame aktivity mestských strážnikov z minulého týždňa.   

 

Päsťami na otca

Mestskí policajti na základe telefonickej sťažnosti zasahovali na Čermáni, kde 58-ročný muž napadol svojho 86-ročného otca. Incident rieši policajný zbor.  

Nepovolený výrub stromov

Hliadka kontrolou zistila, že sa v Polygone bez povolenia vypílili tri stromy. Schválenie sa ale týkalo iba orezania stromov. Udalosť rieši ako priestupok príslušný odbor mestského úradu. 

Odtiahli autá

Na Klokočine sú tri nové parkovacie miesta. Príslušná firma odtiahla dlhodobo stojace autá, ktorých majitelia nerešpektovali výzvy k uvoľneniu verejného priestranstva.  

Opilec na zemi

Hliadka na zastávke na Staničnej ulici spozorovala ležať na zemi osobu. Ľudia, čakajúci na autobus už ale zavolali k sedemdesiatnikovi lekárov. Muža, ktorý to prehnal s alkoholom odviezli do nemocnice.

Znečisťoval pešiu zónu 

Strážnici dostali oznam o mužovi na pešej zóne, ktorý vykonával veľkú potrebu. Vinník sa napokon našiel v obchode pri nákupe toaletného papiera. Tvrdil, že má zdravotné problémy a potrebu nedokázal ovládnuť. Znečistenie po sebe odstránil, za priestupok dostal napomenutie.

S alkoholom za volantom

Hliadka na križovatke Staničná ulica a Štefánikova trieda spozorovala odstavené vozidlo s vodičom, ktorý sedel za volantom.  Pri zisťovaní dôvodu státia vozidla v križovatke policajti nadobudli podozrenie o šoférovom požití alkoholických nápojov. Aj preto na miesto prišla motorizovaná hliadka policajného zboru, ktorá priestupok rieši.  

 

Spracoval: Andrej Jančovič

foto: www.pixabay.com

 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022