Poďakovanie nitrianskym seniorom
25. október 2016
V Obradnej sieni  mesta Nitry sa uskutočnilo slávnostné prijatie nitrianskych seniorov a senioriek primátorom Jozefom Dvončom.

V Obradnej sieni  mesta Nitry sa uskutočnilo slávnostné prijatie nitrianskych seniorov a senioriek primátorom Jozefom Dvončom, ktorý, okrem iného, uviedol: „Chcel by som poďakovať všetkým oceneným za to, čo pre mesto spravili nielen počas aktívneho života, ale aj teraz, počas jesene života. Určite je vás viac, ale nedajú sa počas jedného roka oceniť všetci aktívni seniori a seniorky. Bol by som tiež rád, ak by sme si spomenuli aj na tých, ktorí už nie sú medzi nami.

Prinášame zoznam seniorov i mnohodetných matiek s tým, že nie všetci ocenení si mohli – a to najmä zo zdravotných dôvodov, ocenenia prevziať: V. Libant, J. Bartolen, D. Čaprnka, Š. Francúz, J. Klčo, J. Blanár, M. Járek, A. Podolák, J. Žembery, O. Bédiová, M. Civáňová, E. Kováčová, O. Miklušová,  V. Jakabová, Z. Eršeková, E. Polínová a L. Vargová.

Na podujatí sa zúčastnili i poslanci MZ M. Hatala, J. Trandžík, P. Varga, J. Greššo, M. Dovičovič a poslankyňa D. Tekeliová. Za všetkých seniorov poďakoval primátorovi i poslancom mestského zastupiteľstva profesor Alojz Podolák, podujatie s espiritom sviežosti moderovala Oľga Csákayová.  

FOTO: Pozdravný list a dar pri príležitosti 80. narodenín prevzal bývalý nitriansky primátor Vladimír Libant.  (j)


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022