Oslavy MDD budú v mestskom parku na Sihoti
27. máj 2019
Zábavné stanovištia s odmenami, atrakcie od výmyslu sveta a pestrý trojhodinový program čakajú na všetky deti

Zábavné stanovištia s odmenami, atrakcie od výmyslu sveta a pestrý trojhodinový program čakajú na všetky deti.

 

Na toto všetko sa môžu deti tešiť v nedeľu 2. júna v Mestskom parku na Sihoti. Rovnako ako každý rok, aj tentoraz sa „zelený park“ pod Nitrianskym hradom zmení na zábavný park s množstvom detských atrakcií.

Oslavy Medzinárodného dňa detí pripravilo mesto Nitra spolu s Centrom voľného času v Nitre a ďalšími spoluorganizátormi. Bohatý program sa začína o 14.30 a potrvá do 17.30 hodiny.

Na deti budú čakať rozličné atrakcie a zábavné stanovištia ako Zlatá rybka, Tri prasiatka, Janko Hraško, Pamodaj šťastia, lavička, Išlo vajce na vandrovku a Talentárium. Každé dieťa, ktoré navštívi osem stanovíšť označených tabuľkami a získa 8 pečiatok, môže po odovzdaní opečiatkovanej kartičky vyhrať zaujímavé ceny.

Zaujímavý program ponúkne aj nitrianske Centrum Slniečko, skauti ponúknu každému, no najmä deťom, múdre rady ako sa naučiť prežiť v extrémnych situáciách.

Okrem tejto ponuky pestrej zábavy sa deti budú môcť povoziť na poníkoch, zabaviť sa na divadielku Harry Teater, pozrieť si ukážky služobnej kynológie, sebaobrany a prevencie kriminality s Mestskou políciou Nitra. Pre našich najmenších bude určite zaujímavou „bezpečná zábava“ so spoločnosťou GRANVIA a Granvia Operation.

Spomedzi atrakcií bude určite veľký záujem aj o možnosť vyskúšať si bezplatne lezeckú stenu v Starej vodárni, dať si pomaľovať tvár s Motolinom, deti budú lákať aj na tvorivé dielne s možnosťou zahrať sa na Indiánov, či na nafukovanie atrakcie a trampolíny.

V rámci kultúrneho programu sa na pódiu v parku predstavia Dúhalka, Harry Teater, detské folklórne súbory Borinka a Borinôčka, tanečná skupina Lienky a Mažoretky I.NIMA, TJ AC Nitra – zápasnícky oddiel.            

Zostáva už len veriť, že počasie bude ukážkové a naklonené tejto detskej zábave.

 

(SY)

Súbory na stiahnutie:

Plagát Ikona súboru pdf (4.5 MB)


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022