Nominujte dobrovoľníkov na ocenenie Srdce na dlani 2020
6. november 2020
Uzávierka nominácii je 11. novembra

Uzávierka nominácii je 11. novembra.

 

Nitrianske centrum dobrovoľníctva spustilo výzvu na nominovanie dobrovoľníkov na tohtoročné udeľovanie cien Srdci na dlani.

Nominovať môžete v desiatich kategóriách: sociálna a zdravotná oblasť, šport, kultúra a umenie, ochrana životného prostredia, vzdelávanie a výchova, práca s deťmi a mládežou, dobrovoľník do 18 rokov, koordinátor dobrovoľníkov, dlhodobá dobrovoľnícka činnosť.

Navrhnúť na ocenenie môžete aj školu, firmu alebo inštitúciu, ktorá podporuje dobrovoľnícku činnosť. Novinkou je nominácia dobrovoľníkov z celého nitrianskeho kraja, nie len z Nitry.

Nominačný hárok nájdete tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebA6bPhT11mRJ4DFbMOwRPe37PmDGoCS3XgznG_NUDqhPZBg/viewform?fbclid=IwAR32pSXneUE8UyjjwDPigGdHKcS67lDxlixsIT0I8WBVSgTvYRTotTE5PfQ

V súvislosti s pandémiou bude tento ročník oceňovania realizovaný najmä v online priestore. „Aj vďaka pandémií sme mohli spoznať ozajstnú silu dobrovoľníctva a dobrovoľníci si zaslúžia aj verejné ocenenie,“ uviedla Andrea Kosírová Hugáňová z Nitrianskeho centra dobrovoľníctva.

Ocenení dobrovoľníci môžu postúpiť do národného kola.

 

Lenka Mareková
Obrázok: FB Nitrianske centrum dobrovoľníctva 

plagát


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022