Nitrianske univerzitné dni budú v online priestore
27. apríl 2021
Pre študentov aj verejnosť je pripravených množstvo zaujímavých súťaží, kvízov, diskusií, prednášok, športových podujatí aj dva koncerty

Pre študentov aj verejnosť je pripravených množstvo zaujímavých súťaží, kvízov, diskusií, prednášok, športových podujatí aj  dva koncerty.

 

V pondelok 26. apríla štartuje dvojtýždňový kolotoč online podujatí Nitrianskych univerzitných dní (NUD) 2021, ktoré každoročne organizuje Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Mesto Nitra a Nitriansky samosprávny kraj.

Môžete sa zapojiť do diskusií, súťaží či kvízov a vyhrať zaujímavé ceny. Nahliadnete do zákulisia Divadla Andreja Bagara i folklórneho súboru Zobor, zistíte ako prebieha výcvik psov a dokonca sa na jeden deň môžete stať sokoliarom. V súťaži so Slovenskými elektrárňami sa dozviete, aká je naša uhlíková stopa a jeden z vás môže získať tablet.

NUD 2021 vám ponúknu tiež zaujímavé informácie o aktuálnej téme klimatických zmien v poľnohospodárstve, genetike, bezpečnosti potravín, genetickom predurčení a jeho vplyve na životný štýl a zdravie, mliečnych proteínových prípravkoch pre športovcov, rastlinách s adaptogénnym účinkom a ich využití v športovej výžive a i.

Čaká na vás bežecká súťaž s mobilnou aplikáciou, cvičenie tabata, medziuniverzitný turnaj SPU vs. UKF v e-športe, koncerty kapiel Malalata či Heľenine oči a množstvo ďalších online podujatí.

Viac info  https://www.uniag.sk/sk/oznamy-reader/NUD2021/

Súbory na stiahnutie:

Plagát Ikona súboru pdf (9.0 MB)


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022