Leto vítali s rapermi na „Amfiku“
25. máj 2016
Nemusíme ľutovať, že Nitra nie je zaradená do kalendára veľkých letných festivalových podujatí, pretože sa tu minulý piatok otváralo leto vo veľkom štýle.

Nemusíme ľutovať, že Nitra nie je zaradená do kalendára veľkých letných festivalových podujatí, pretože sa tu minulý piatok otváralo leto vo veľkom štýle, takmer ako na veľkých letných hudobných festivaloch. Na podujatí Welcome Summer sa od večera do polnoci predstavilo to najlepšie, čo súčasná slovenská hip-hopová scéna ponúka.

Primátor Nitry Jozef Dvonč spolu s organizátorom podujatia Pavlom Rizekom pozdravili všetkých, ktorí sa tento večer prišli pod Zobor zabaviť a – nebolo ich málo. Okolo „amfiku“ parkovali autá s ŠPZ-tkami z celého západného Slovenska. Program priniesol skvelú zábavu a tí, čo pod Zobor prišli, môžu len potvrdiť, že zábava bola prvotriedna. Dlho do noci sa publikum zabávalo na vystúpeniach popredných raperov – Rytmusovi, Majkovi Spiritovi, Separovi, či  Igorovi Kmeťovi ml. Atmosféru doplnili príspevky prvotriednych DJ-ov a vystúpenia mladých regionálnych raperov. Sprievodný program dotvorila i tanečná skupina Diamonds Academy. Spoluorganizátorom podujatia bolo Mesto Nitra. (SY)

 

K foto:

Primátor Jozef Dvonč a organizátor podujatia Pavol Rizek na úvod pozdravili všetkých, ktorí sa tento večer prišli pod Zobor zabaviť a privítať leto. 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022