Koncom marca bude v Nitre veľtrh práce
7. marec 2023

Premýšľate nad zmenou zamestnania? Končíte štúdium a zamýšľate sa nad budúcou kariérou? Príďte si nájsť nové zamestnanie, zúčastnite sa množstva workshopov a inšpirujte sa príbehmi spíkrov zvučných mien.

Veľtrh práce Kariéra Expo sa uskutoční v stredu 29. marca od 9.00 do 19.00 na výstavisku Agrokomplex.

Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať lokálne ani popredné svetové spoločnosti, zamestnávatelia z oblasti IT, ľudských zdrojov, automotive, technológií a ďalších odvetví.

Základom úspechu je kvalitný životopis. Vďaka kvalitne spracovanému životopisu ponúknete  svoje skúsenosti v tom najlepšom svetle, zaujmete potencionálneho zamestnávateľa a získate cennú konkurenčnú výhodu.  

veľtrh práce v Nitre

Na veľtrhu si môžete vyskúšať aj pohovor v cudzom jazyku, simulovaný pohovor pod vedením skúsených personalistov, otestujete si úroveň znalosti cudzieho jazyka alebo IT zručností. Počas podujatia zaznejú zaujímavé témy z oblasti vzdelávania, voľby zamestnania aj sebarozvoja.

Nikdy nie je neskoro začať sa vzdelávať, využite jedinečnú možnosť naštartovať svoju kariéru. Zaregistrujte sa a získajte vstupenku zdarma na  https://karieraexpo.zoznam.sk/registracia/

Viac informácií o podujatí aj vystavovateľoch nájdete na Kariéra EXPO 2023 (Nitra) | Facebook alebo na webe.

Timea Galová
Foto: ilustračné, zdroj Adobe Stock


Najčítanejšie správy
Voľné pracovné miesto na pozíciu: učiteľ/ka…
6. apríl 2022
Voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu:…
29. marec 2022
Voľné pracovné miesto na pozíciu: traktorista
29. marec 2022
Voľné pracovné miesto na pozíciu: kosec
29. marec 2022