Koncert Haberu, aj stretnutie s občanmi v Dražovciach bez incidentov
27. jún 2019
Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície v minulom týždni

Prinášame vybrané prípady z činnosti mestskej polície v minulom týždni.

 

Dohliadali na poriadok na Orechovom dvore

Hliadky mestskej polície pomohli zamestnancom úradu a Službytu pri kontrole legálnej obsadenosti nájomných sociálnych bytov na Orechovom dvore. Kontrola prebehla pokojne.

Predavačky našli kartu

Personál potravín odovzdal mestským policajtom bankomatovú kartu, ktorú našli v obchode. Po spísaní úradného záznamu ju mestskí policajti odovzdali v pobočke banky.

Stretnutie s občanmi bez incidentov

Policajti v Dražovciach zabezpečovali dodržiavanie verejného poriadku v okolí kultúrneho domu počas stretnutia občanov s primátorom a poslancami. Hliadky nezaznamenali žiadne incidenty.

Dievčatá s alkoholom

Policajti našli dve dievčatá ktoré pri rieke pili alkohol. Keďže obe nafúkali, kontaktovaní boli rodičia i sociálny odbor na mestskom úrade. Delikt je v riešení.

Nelegálna skládka na Chrenovej

Nelegálna skládka na Chrenovej. Konkrétne na ulici Ľ. Okánika. Pri domoch našli policajti interiérové plasty z auta, palivovú nádrž či tabuľku s evidenčným číslom. Prípad rieši štátna polícia.

Opitá babka

Na Schurmannovej ulici v nočných hodinách zastavila policajtov skupinu mládeže, ktorá sa snažila pomôcť sedemdesiatničke. Opitej a zranenej žene pomohli až lekári, ktorých hliadka mestskej polície zavolala.

Našli peňaženku

Policajti našli pred obchodom na Chrenovej pánsku peňaženku s dokladmi, platobnými kartami a hotovosťou. Majiteľ dostal peňaženku i ďalšie dokumenty na útvare MsP späť. Pomohli s defektom

Na Golianovej riešili policajti defekt. Pomohli tak žene, ktorá si nevedela poradiť s pokazenou pneumatikou.

Bezproblémový koncert na amfiteátri, pokojné aj ďalšie akcie

Hliadky mestskej polície prednostne kontrolovali dodržiavanie verejného poriadku na kultúrno-spoločenských podujatiach na Svätoplukovom námestí, Kyneku a amfiteátri počas koncertu Pavla Haberu. Ani na jednej z nich neboli zaznamenané žiadne incidenty.

spracoval: Andrej Jančovič

foto: Ján Csillag


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022