JOJka v meste 2016
13. september 2016
Televízia JOJ je vždy viditeľne blízka svojim divákom

JOJka v meste 2016

 

* nedeľa 4. september – Bardejov

* nedeľa 11. september – Liptovský Mikuláš

* nedeľa 18. september – Nitra

 

Príďte sa zabaviť do svojho mesta s tvárami televízie JOJ!

 

Televízia JOJ je vždy viditeľne blízka svojim divákom. Aby im bola ešte bližšie, opäť sa v septembri sťahuje z bratislavskej Koliby na námestia slovenských miest.                                                                                                                 

Príďte si aj Vy vychutnať to najlepšie z JOJky priamo vo svojom meste! Po Bardejove a Liptovskom Mikuláši sa stretneme túto nedeľu 18. 9. od 14:00 hod. na Svätoplukovom námestí v Nitre.

 

Môžete sa tešiť najmä na:

* Autogramiády obľúbených moderátorov a hercov, ktorých poznáte z TV JOJ

* Koncerty populárnych slovenských kapiel Peter Bič Projekt, Zuzana Smatanová, Peter Cmorik, Gladiátor, King Shaolin a  Paulína Ištvancová

* Živé vstupy do vysielania televízie JOJ

+ priamy prenos hlavnej spravodajskej relácie Noviny TV JOJ

+ celodenný live stream na webovej stránke Huste.tv

* Detský blok so Sníčkom Hugom a televíziou RiK s bohatým programom
pre najmenších

* Zábavné sprievodné aktivity a množstvo súťaží o skvelé ceny v sprievode moderátora celého eventu Vlada Voštinára

 

Súčasťou bohatého celodenného programu pre celé rodiny bude autogramiáda moderátorov JOJkárskych relácií a hercov obľúbených seriálov. Príďte sa zabaviť tiež na koncerty populárnych slovenských kapiel Peter Bič Projekt, Zuzana Smatanová, Peter Cmorik, Gladiátor, King Shaolin či  Paulína Ištvancová.

Predstavíme vám náš bohatý jesenný program TV JOJ plný seriálových noviniek a veľkých šou spolu s ich protagonistami a tvárami. Môžete sa tešiť napríklad
na Milana Juniora Zimnýkovala a talenty zo šou Česko Slovensko má talent, hercov z nových seriálov JOJky, Vila Haba z relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, záhradkárov z Novej záhrady, moderátora Vlada Voštinára z Inkognita aj novej súťažnej šou Uhádni môj vek, spravodajské tváre televízie a mnohých ďalších!

Pre deti je od 14:00 hod. pripravený program s maskotom detskej stanice RiK
a tiež špeciálne vystúpenie Sníčka Huga.

TV JOJ, detská stanica TV RiK a Nadácia TV JOJ zároveň v Bardejove predstavia svoje dva nové charitatívne projekty: Modrá škôlka, v ktorom so spoločnosťou Leier rekonštruuje TV RiK štátne škôlky a Floorball Challenge, v rámci ktorého vyzýva Nadácia TV JOJ k športovej aktivite prostredníctvom floorballových turnajov na všetkých základných školách so záverečným celonárodným finále.

JOJ Group dlhodobo a intenzívne podporuje slovenskú hudbu a ako značka sa vždy spája s kvalitou a s tými najlepšími hudobnými eventami, koncertnými tour
či festivalmi na Slovensku. V prípade JOJ však nikdy nejde len o klasickú mediálnu podporu, ale predovšetkým o tvorbu spoločných projektov, ktoré majú svoju hodnotu ako pre televíziu, tak aj pre jej partnerov. V prípade JOJky v meste je hlavným partnerom už roky agentúra TOPFEST. Generálnymi partnermi tohto ročníka sú spoločnosti Strabag, Medicopharm, Legusem pt, Microcomp.

Tešíme sa na Vás, vidíme sa už túto nedeľu v Nitre!


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022