Fun Rádio Dohoda bude ešte lepšia a väčšia!
14. jún 2016
Fun rádio prináša novú Fun Rádio Dohodu! Najväčší letný žúr bude ešte lepší ako si ho pamätáte!

Fun rádio prináša novú Fun Rádio Dohodu! Najväčší letný žúr bude ešte lepší ako si ho pamätáte! Festival dostal novú podobu – viac miest, väčšie pódium, noví interpreti. Tento rok ponúkne skvelú zábavu až v piatich mestách – v Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade. Festivalovú šnúru štartuje Dohoda netradične už pred letnými prázdninami. Prvý letný žúr bude 25. júna! Vo všetkých mestách vystúpia najväčšie hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény, ktoré si  pre Fun Rádio Dohodu chystajú špeciálny program. Návštevníci teda zažijú niečo iné, ako sú od interpretov zvyknutí z ich vlastných vystúpení. Prvých tisíc lístkov na Dohodu je za zvýhodnenú cenu. Nenechajte si ujsť žúrku, aká tu ešte nebola! Dohoda?

Nadšenci festivalov pozor! Najväčšia letná žúrka štartuje už pred prázdninami. Fun rádio Dohoda tento rok prichádza s celkom novým konceptom. 

„Ústredný claim ôsmeho ročníka je Nová – väčšia – lepšia Fun rádio Dohoda. Dohoda sa na trhu za tie roky etablovala, našla si svojich stálych návštevníkov. Tak ako v éteri, aj mimo neho, však chceme ísť s dobou. Prinášať našim fanúšikom kvalitu. Myslíme, že teraz je čas Dohodu „nakopnúť“ nanovo. Neponúkame len koncert špičkových interpretov a žúr plný zábavy, ale plnohodnotný letný festival. Dohoda tak zavíta až do piatich miest, vystúpi viac umelcov, rozšírili sme ponuku služieb a sprievodných aktivít. Taktiež sme zmenili vizuál, web, štýl komunikácie… Naďalej však platí, že my budeme hrať a vy sa budete zabávať,“ povedal generálny a marketingový riaditeľ Fun rádia Patrik Ziman.

Novou koprodukčnou spoločnosťou Fun rádia pre Dohodu je Key Art Agency.

„Fun rádio Dohoda má tradíciu, no my sa ju snažíme pozdvihnúť na iný level slovenských festivalov. Veríme, že Dohoda bude svojou úrovňou jednoznačne top!“ dodala  Dorota Hrančíková z Key Art Agency

Prvá letná superžúrka štartuje ešte pred prázdninami – 25. júna v Banskej Bystrici. Špeciálne na Dohodu si najväčšie hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény pripravili úplne nový program.

„Návštevníci teda zažijú niečo úplne iné, ako sú od interpretov zvyknutí z ich vlastných vystúpení. Line up určite stojí za to. Znie to možno trochu tajnostkársky, no interpretov budeme predstavovať postupne v éteri Fun rádia a na webe Dohody. Prvé mená už čoskoro…“ uzatvára Dorota Hrančíková.

Okrem jedinečného hudobného programu budú návštevníkov zabávať aj obľúbení moderátori Fun rádia. Nebudú chýbať ani súťaže, a sprievodný program. Predpredaj lístkov sa začína špeciálnou akciou. Prvých tisíc vstupeniek je za zvýhodnenú cenu – 13 eur! Neskôr budú stáť 15 a priamo na mieste 17 eur. Dobrá správa pre rodičov, zábava s deťmi vás vyjde lacnejšie. Deti do 130 centimetrov, sa môžu zabávať zdarma. ZŤP osoby majú zvýhodnenú cenu – lístok si kúpia s 50% zľavou. Lístky sa dajú kúpiť v sieti www.predpredaj.sk alebo prostredníctvom webu Dohody www.funradio.sk/dohoda/. Novinky k festivalu je možné sledovať aj na facebooku: https://www.facebook.com/FunRadioDohoda/?fref=ts

 

Reklamný plagát  Ikona súboru pdf (1.1 MB)

 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022