Dôchodkyniam zablahoželali zástupcovia mesta k MDŽ
8. marec 2016
K sviatku MDŽ seniorkám zablahoželal aj zástupca primátora Nitry Martin Nemky.

Primátor Nitry Jozef Dvonč, zástupca primátora Martin Nemky, prednosta Okresného úradu v Nitre Marek Illéš, mestský poslanec Anton Kretter, ako aj ďalší zástupcovia silnejšieho pohlavia zo seniorských radov, zablahoželali ženám – členkám nitrianskej Mestskej organizácie Jednoty dôchodcov na Slovensku č. 1 na výročnej členskej schôdzi, ktorá sa uskutočnila 2. marca v sále Spojenej školy v Nitre.

Na podujatí sa zúčastnili i mestské poslankyne Renáta Kolenčíková a Lívia Šumichrastová, ktoré, ako uviedla predsedníčka MO JDS č.1 Oľga Csákayová, sa vo zvýšenej miere podieľajú na výraznej pomoci nitrianskym seniorom. Oľga Csákayová zhodnotila činnosť organizácie za uplynulý rok a poďakovala sa vedeniu mesta za finančnú podporu a spoluorganizovanie rôznych seniorských aktivít.

Na výročnej schôdzi abdikovala na funkciu predsedníčky MO č. 1, pretože sa chce v plnej miere venovať funkcii krajskej predsedníčky JDS. V zmysle stanov však zostala čestnou predsedníčkou. Za nového predsedu nitrianskej mestskej organizácie č. 1 bol zvolený Anton Chudík.                                                                                                                                (SY)                                                                                                  

K foto:

Prítomným ženám k sviatku MDŽ zablahoželal primátor Nitry Jozef Dvonč.  

K foto:

K sviatku MDŽ seniorkám zablahoželal aj zástupca primátora Nitry Martin Nemky (na fotke). 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022