Buďte informovaní o podujatiach v Nitre prostredníctvom SMS
6. marec 2017
Mesto Nitra  zavádza pre obyvateľov Nitry novinku v podobe bezplatného  SMS INFORMAČNÉHO SYSTÉMU

Vážení občania, Mesto Nitra  zavádza pre obyvateľov Nitry novinku v podobe bezplatného  SMS INFORMAČNÉHO SYSTÉMU, vďaka ktorému budete môcť byť informovaní o podujatiach organizovaných mestom Nitra, tipoch na víkend a výnimočných udalostiach.

Pre nastavenie bezplatného príjmu správ sa musíte prihlásiť na odber správ tým spôsobom, že vyplníte formulár, ktorý si môžete stiahnuť z webovej stránky mesta Nitry. V prípade vášho záujmu je potrebné vyplniť meno a priezvisko, poskytnúť vaše telefónne číslo, označiť bydlisko v mestskej časti Nitry a vyplniť váš vek.

Do databázy telefonických kontaktov budú zaradené iba telefónne čísla s platne udeleným súhlasom na spracovanie osobných údajov. Prihlášku nezabudnite vlastnoručne podpísať.

Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám, ktoré by vám mohli uniknúť. Prijímanie oznamov pre registrovaných záujemcov bude bezplatné! Stačí sa už len prihlásiť.

Vyplňte leták a odovzdajte ho na Mestskom úrade v Nitre, Štefánikova trieda 60. Prihlášky sú k dispozícii na mestskom úrade.

Prihlásiť na odber SMS správ sa môžete aj elektronicky – formulár je nižšie na tejto stránke: https://nitra.sk/zobraz/obsah/19446

Súbory na stiahnutie:

Prihláška do SMS systému mesta Nitry  Ikona súboru pdf (37.7 KB)  

 

 

Načítava sa…


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022