Bohemians Rapsody tento štvrtok na amfiku na Dieloch
13. august 2019
Premietanie filmu kvôli daždivému počasiu minulú sobotu nevyšlo. Tento štvrtok 15. augusta je o 20.30 hodine naplánovaná nová premiéra

Premietanie filmu kvôli daždivému počasiu minulú sobotu nevyšlo. Tento štvrtok 15. augusta je o 20.30 hodine naplánovaná nová premiéra.

Počasie býva počas letných mesiacov nevyspytateľné. „Minulú sobotu zalial kino pod holým nebom na Popradskej ulici na sídlisku Diely intenzívny dážď. Premietanie úspešného filmu o britskej hudobnej skupine Queen Bohemian Rhapsody sa nekonalo,“ informoval mestský poslanec Ladislav Turba, ktorý je predsedom VMČ č. 5  Diely, Párovské Háje, Kynek a Mlynárce.

Bohemian Rhapsody je životopisný film z roku 2018. Scenár k nemu napísal Anthony McCarten. Zobrazuje dobu pätnástich rokov od založenia rockovej hudobnej skupiny Queen až po koncert na Live Aid, šesť rokov pred smrťou speváka skupiny Freddieho Mercuryho.

Hlavnú postavu vynikajúco stvárnil Rami Malek. V januári 2019 získal cenu Zlatý glóbus v kategóriách najlepší film a najlepší mužský herecký výkon. Okrem toho bol nominovaný na piatich Oscarov, a to vrátane kategórií najlepší film a najlepší herec v hlavnej roli pre Ramiho Maleka. 

redakcia

Ilustračné foto: FB


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022