Aktuálne informácie pošleme esemeskou
6. august 2019
Na odber správ sa treba prihlásiť

Na odber správ sa treba prihlásiť.

Chcete mať top informácie hneď? Prihláste sa do nášho SMS systému. Aktuálne ho využíva 1220 záujemcov.

Po registrácii do tohto systému vám do mobilného telefónu budú prichádzať SMS správy, prostredníctvom ktorých budete informovaní o podujatiach organizovaných mestom Nitra, získate tipy na víkend či informácie o rôznych výnimočných udalostiach.

Ak chcete, aby aj vám prichádzali zadarmo tieto SMS správy, musíte sa na ich odber  prihlásiť tak, že vyplníte formulár, ktorý si môžete stiahnuť z webovej stránky mesta Nitry. Ďalej je potrebné vyplniť meno a priezvisko, poskytnúť telefónne číslo, označiť bydlisko v mestskej časti Nitry a vyplniť svoj vek. Kompletné informácie nájdete na oficiálnej webovej stránke mesta Nitry: nitra.sk/zobraz/obsah/19446.

 „Doba je rýchla, informácií sa na nás valí neprimerané množstvo, a preto je dôležitá selekcia. Ak chcete patriť do okruhu informovaných z prvej ruky, musíte sa prihlásiť do tohto SMS systému. Systém úspešne funguje viac ako dva roky. Registrovaní občania prijali v priebehu dvoch rokov 59 esemesiek,“ informoval hovorca Nitry Tomáš Holúbek.

Nitrianska radnica dala do prevádzky bezplatný informačný systém pred letnou sezónou 2017. Prvá správa bola adresovaná recipientom v piatok 2. júna. Radnica vtedy poslala prvým 636 prihláseným občanom prvú správu – išlo o pozvánku na Festival chutí Nitrianskeho kraja.

Systém je plne funkčný a kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi na trhu. „V databáze momentálne  evidujeme viac ako 1206 občanov. O tento druh informácií prejavili najväčší záujem občania vo vekovej kategórii od 31 do 50 rokov,“ informoval Tomáš Holúbek a dodal: „Do databázy telefonických kontaktov sa zaraďujú iba telefónne čísla s platne udeleným súhlasom na spracovanie osobných údajov. Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám, ktoré by vám mohli uniknúť. Prijímanie oznamov pre registrovaných záujemcov je zadarmo. Do databázy sa môžete prihlásiť aj teraz. Stačí vyplniť leták, ktorý nájdete na vrátnici na Mestskom úrade v Nitre.“

Ľudmila Synaková

pixabay.com

 


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022