Cintoríny a parky opäť otvorené po záplavách
2. júl 2024

Po nedávnych intenzívnych dažďoch sú od dnes cintoríny a parky opäť sprístupnené verejnosti. Toto rozhodnutie prišlo po dôkladnej kontrole a zabezpečení všetkých priestorov, aby sme vám mohli poskytnúť bezpečné a príjemné prostredie na návštevu.

Avšak, v záujme ochrany vašej bezpečnosti a zdravia by sme vás chceli požiadať o nasledovné:

  • Strávte tu iba nevyhnutne dlhú dobu: Zdržujte sa na cintorínoch a v parkoch len tak dlho, ako je to potrebné. Predchádzajte dlhému pobytu, aby ste minimalizovali akékoľvek potenciálne riziká.
  • Vyhnite sa veľkým a starým stromom: Kvôli nedávnym záplavám a prívalovým dažďom môžu byť niektoré stromy stále nasiaknutí vodou a oslabené. Z tohto dôvodu sa, prosíme, nezdržiavajte pod veľkými, starými stromami, ktoré by mohli predstavovať nebezpečenstvo.
  • Zvýšená opatrnosť pri pohybe v parkoch: Hoci zábrany v parkoch sa postupne odstraňujú, je dôležité, aby ste zostali ostražití a dbali na svoju bezpečnosť. Niektoré časti parku môžu byť stále mokré.

Vaša bezpečnosť je pre nás prioritou. Prosíme vás, aby ste dodržiavali tieto odporúčania a pomohli nám tak udržiavať naše cintoríny a parky bezpečné pre všetkých návštevníkov. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Lenka Mareková
Foto: archív mesta


Najčítanejšie správy
Eko ďalej: 17-tisíc eur na 10 verejnoprospešných…
10. júl 2024
Stretnutie v Bukurešti: Nitra zdieľa skúsenosti v…
3. júl 2024
Sezóna nanukov a zmrzliny je tu. Viete správne…
28. jún 2024
Začína Medzinárodný týždeň povedomia o komposte
5. máj 2024