Adventné obdobie spríjemní koncert Evy Pavlíkovej
16. november 2023

Slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková sa za sprievodu svojej kapely predstaví 17. decembra v priestoroch nitrianskej Synagógy. Na koncerte zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov, ale aj muzikálové melódie a malé prekvapenie v podobe vianočných piesní, ktoré Eva Pavlíková rada spieva v predvianočnom období.

„Umenie spievaného šansónu si Eva Pavlíková berie za svoje a napĺňa tak nielen svoj umelecký odkaz, ale aj odkaz režiséra Jozefa Bednárika, s ktorým v minulosti spolupracovala na mnohých muzikálových a divadelných predstaveniach. Šansónové koncerty tak naďalej udržiavajú tento hudobný žáner živý,“ uvádzajú organizátori.

Texty piesní prebásnili do slovenskej verzie textári ako Ján Štrasser, Nora Beňačková či Oľga Záblacká. Hudobno-dramatické umenie šansónových koncertov Eva Pavlíková obohacuje o hereckú výpoveď a skúsenosť ženy, umelca s neopakovateľným autentickým prednesom. Piesne Čerešne, Žiť za to stálo, List mame, Utešovanka, Bol si milý a iné si tak iste nájdu svojho poslucháča.

Obsadenie:
Eva Pavlíková – spev
Zdenko Huszárik – klavír
Viliam Majer – akordeón
Jakub Valiček – bicie
Jakub Hrozan – basgitara

Predaj lístkov

Event na Facebooku

-jk-
foto: archív Evy Pavlíkovej


Najčítanejšie správy
Bežci sa rozlúčia so starým rokom silvestrovským…
7. december 2023
Vianoce v Turisticko-informačnom centre Nitra
5. december 2023
Oslavy 30. výročia diplomatických vzťahov medzi…
5. december 2023
V decembri sa mení grafikon verejnej dopravy
4. december 2023