Boj o medaily sledujeme v kine
20. február 2026

Hokejová medaila z olympiády je na dosah! Už v piatok večer si slovenskí hokejisti môžu zabezpečiť, že zo zimných olympijských hier v Miláne – Cortine odkorčuľujú s niektorým z najcennejších kovov.

Mesto Nitra sa rozhodlo, že zápas o medaily bude premietať na veľkom plátne. Pozýva preto fanúšikov, aby prišli fandiť do Kina Palace na Radlinského ulici. Vstup do kina bude v piatok 20. februára od pol deviatej večer, samotný zápas Slovákov s USA sa začne krátko po deviatej večer.

„Ako primátor pozývam všetkých fanúšikov, aby prišli fandiť spoločne a na diaľku posielať podporu našim chlapcom. Podľa toho, ako dopadne piatkový západ, budeme premietať aj ďalší zápas Slovenska, a to buď v sobotu alebo v nedeľu,“ povedal primátor Nitry Marek Hattas.

Informácie o časoch premietania víkendového zápasu bude mesto zverejňovať na svojich sociálnych sieťach.

Tomáš Holúbek


Najčítanejšie správy

Vitaj, leto! Nitra otvára kultúrne leto plné…
23. jún 2026
Pozor na drogy z automatov! Štartuje preventívna…
19. jún 2026
Multifunkčná aréna: Poznáme finalistov…
19. jún 2026
Nové vozidlo pomôže pri zbere bioodpadu
18. jún 2026