Do života uviedli knihu Tu žijeme
16. január 2018
V Kultúrnom centre na Zobore v Nitre sa 10. januára stretli milovníci pera, štetca, umeleckého slova na literárno-výtvarnom podujatí s názvom Zrkadlenie dúhy

V Kultúrnom centre na Zobore v Nitre sa 10. januára stretli milovníci pera, štetca, umeleckého slova na literárno-výtvarnom podujatí s názvom Zrkadlenie dúhy. V mimoriadne bohatom programe sa navzájom potešili svojím literárnym a výtvarným umením a poďakovali sa svojim podporovateľom a fanúšikom. 

Na slávnosti sa zúčastnil i zástupca primátora Martin Nemky, ktorý sa stal krstným otcom almanachu Tu žijeme 5 – členov Literárneho klubu  Dúha z Levíc. Svedkami milej udalosti boli i mestskí poslanci Peter Oremus, Pavel Varga a Renáta Kolenčíková. 

Súčasťou kultúrneho podujatia bola vernisáž prác výtvarníčok – členiek výtvarného združenia BODG/2014. Na podujatí, ktorého spoluorganizátorom bolo i mesto Nitra,  vystúpili ako hostia členovia FS Prameň z Poľného Kesova, Detský tanečný súbor Svetlušky, literát Jozef Jelenák a deti z Liečebno-výchovného sanatória Nitra – Kynek.

(SY) 

 

K foto:

Úlomkami farebných sklíčok knižku uviedli do života zástupca primátora Martin Nemky, vedúca klubu Anna Medzihradská (vpravo) a riaditeľka vydavateľstva SB press Monika Nemčeková.


Najčítanejšie správy
Pracovná doba na MsÚ v Nitre dňa 14.04.2022
14. apríl 2022
Ľuďom z Ukrajiny pomôže grantový program
14. apríl 2022
Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku
14. apríl 2022
Kedy budú vyvážať odpad počas Veľkej noci?
7. apríl 2022